پرستار مجازی

پرستار مجازی مادران باردار کلیه توصیه های لازم در طول دوران بارداری را ویژه هفته بارداری شما روزانه در یک پیامک ارسال می کند.چکیده اطلاعات پزشکی سایت ها ، یاد آوری مراجعات پزشکی و سونوگرافی ، توصیه های تغذیه و زیبایی مادران باردار ، ورزش و تناسب اندام ، مصرف دارو ها و هر آنچه که باید از مراقبت های بارداری بدانید طی 9 ماه و پس از آن هر روز برای شما پیامک می شود.این سرویس با ارسال پیامک عدد 1 به شماره 1000391234567 فعال می شود.

ثبت نام

پرستار مجازی پاسخگو

پرستار مجازی پاسخگوی مادران ، علاوه بر ارسال تمامی اطلاعات مورد نیاز ویژه هر مادر به صورت روزانه ، قابلیت ارائه خدمات مشاوره پیامکی به مادران باردار را هم دارا میباشد ، بدین صورت که هر مادر با دریافت شارژ اعتبار مشاوره از طریق شماره از طریق سایت و یا USSD می تواند در هر ساعتی از شبانه روز ، سوالات پزشکی و بهداشتی خود را از تیم متخصصان بهداشت زنان پرستار مجازی ، تحت تایید وزارت بهداشت ، بپرسد و تا کمتر از 24 ساعت پاسخ خود را دریافت کند.

ثبت نام

پرستار مجازی ویــــژه

پرستار مجازی ویژه مادران ، علاوه بر سرویس های اطلاع رسانی و پاسخگویی اعتباری ، اطلاعات و خدمات دیگری را نیز به مادر ارائه خواهد کرد به شرح ذیل :
پاسخگویی 24 ساعته اعتباری به سوالات مادران
فراخوان شرکت در تورهای بارداری با تخفیف 50% ( تورهای بیمارستانی زایمان آرام )
فراخوان کلاس های آموزش مادران با تخفیف 50% ( کلاس آموزش مراقبت های مادران )
اطلاع از حراجی های کالا ها در منطقه هر مادر ( کالاهای بارداری ، آموزشی ، سیسمونی )
معرفی متخصصان زنان ومامایی ، آزمایشگاه وسونوگرافی و بیمارستان نزدیک ، با شرح بیمه و امکانات
معرفی پرستار کودک با رزومه و تایید پرستار مجازی در منظقه مادر
راه کار های ارائه بیمه تکمیلی
ارائه تخفیف در تمامی زمینه ها به مادران میهمان همراه با مادر عضو ، در کلاس ها و تورها
خدمات دیگر مثل : فروش لوازم خانگی ، تور های مسافرتی ، خدمات دندان پزشکی به صورت اقساط
لازم به ذکر است که عضویت پرستار مجازی به صورت حضوری در محل پرستار مجازی قابل ارائه میباشد .

ثبت نام

پرستار مجازی افتخاری

پرستار مجازی افتخاری ، مدل اختصاصی ای میباشد که تمامی امکانات پرستار مجازی را به صورت رایگان و نا محدود ارائه می کند . پرستار مجازی افتخاری به صورت حضوری و اختصاصی به افراد خاص تعلق می گیرد .

مادر گرامی با عرض پوزش ثبت نام پرستار مجازی ویژه به زودی ارائه خواهد شد.مادر گرامی برای محاسبه هفته بارداری خود لطفا تاریخ اولین روز آخرین قاعدگی خود را وارد کنید :